Kalhotky a šortky Princess

kalhotky a sortky princessPokud tanga moc nemusíte, určitě si vyberete některé jiné svůdné kalhotky Princess. K dispozici jsou jak krajkové kalhotky, tak o pohodlné kalhotky bez krajky. Kalhotky jsou zdobeny nejen krajkou, ale také různobarevnými mašlemi či jinými ozdobnými prvky.

Sexy kalhotky a podprsenky však k dokonalosti nestačí. Chcete-li svého muže naprosto uchvátit, pořiďte si také svůdné podvazkové pásy a punčochy. Protože kombinace svůdné spodní prádlo Princess plus sexy podvazkové pásy a nádherné silonky je naprosto neodolatelná. Budete si připadat jako opravdová princezna.

Doplňte své sexy kalhotky a šortky také o sexy korzety, které dají vyniknout vašim překrásným ladným křivkám. Dobře vybrané sexy korzety probudí ve vašem dosud nepoznanou vášeň, po které tolik toužíte.

Stále vám připadá, že vám k dokonalosti něco chybí? Jsou to sexy košilky! Zahoďte svá stará pyžama a pořiďte si nové svůdné košilky. Pohodlná pyžama jsou jistě prima pro chvíle, kdy jste sama. Čekáte-li však pánskou návštěvu, nahraďte pohodlná pyžama pohodlnou a sexy košilkou.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.